lt  |  en  |  ru 
Apie mus

Labai malonu, kad užsukote į mūsų veislyno svetainę!

 

Svetainė atnaujinta: 2024.07.15

 

Rusų mėlynoji - tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gracingos, elegantiškos ir meilios katėsŠios veislės atstovė pasižymi išskirtiniu charakteriu: yra švelni, santūri, prieraiši, taikaus būdo, lengvai prisitaiko prie buto sąlygų, mėgsta ramybę ir komfortą. Jeigu Jūs žavitės Rusų mėlynaisiais, galbūt čia rasite sau tą vieintelį, išsvajotąjį mažylį, kuris taps Jūsų šeimos draugu. Tikiuosi, kad veislyno svetainė Jums bus įdomi ir informatyvi. Joje rasite per 80 straipsnių apie kačių elgsenos ypatumus, priežiūrą, auklėjimą, mitybą bei tykančius pavojus, atrodytų, saugiuose namuose.
 
 
Visada žavėjausi elegantiškomis, grakščiomis ir aristokratiškos išvaizdos katėmis. Norėjau, kad namuose mane džiugintų judrus, žaismingas ir draugiškai nusiteikęs kačiukas. Tuo metu dvejojau, ką pasirinkti: Siamo ar Rusų mėlynųjų atstovą...
 
Apsilankiusi Joanos Šimkuvienės Rusų mėlynųjų kačių veislyne Jovilga*LT, supratau, jog čia tos veislės gyvūnas, kurio noriu. Mane sužavėjo jų melsvo kailio ir žalių, smaragdinių akių derinys. Kačiukų charakterio bruožai ir temperamentas mane tiesiog pakerėjo. Nusprendžiau, kad Aktia bus mūsų augintinė.
 
Kai katytė paaugo, Joana pasiūlė mums sudalyvauti parodoje ir sužinoti teisėjų nuomonę apie žaliaakę. Išties, niekada net negalvojau užsiimt veisimu. Žinoma, po parodos, kuomet Aktia buvo puikiai įvertinta, man atsirado noras ir toliau dalyvauti parodose, bendrauti su kitais veisėjais ir galbūt įsigyti dar ne vieną šios veislės atstovą, įkurti veislyną.
 
Kiek vėliau į mano namus atvyko ir Aktios mamytė Tessa. Kadangi pas mus apsigyveno dvi katytės, reikėjo joms rasti ir patinėlį.
 
Po ilgų ieškojimų, interneto platybėse aptikau Latvijos veislyną LV*Sapphire Twilight. Kaip tik tuo metu veislyne jau gyveno naujų kačiukų vada. Pamačius mažųjų nuotraukas, iškart susižavėjau ir supratau, kad namuose norėčiau matyti katinėlį, būtent iš šio veislyno. Nuvykus apžiūrėti padykėlių, mane pasitiko nuostabus, meilus, smalsus ir draugiškai nusiteikęs kačiukas Foma. Apžiūrėjau ir jo broliuką, tačiau nutariau, kad Foma yra perspektyvesnis ir būtent tas katinas, kuris vertas būti veislyno patinu.
 
Labai džiaugiuosi, kad į mano namus atvyko būtent Foma, nes jis užaugo labai nuostabiu, vyrišku ir raumeningu patinu. Jo ispaniškas kraujas „sako" – tikras mačo !
 
Netrukus veislyne gimė pirmoji kačiukų vada... 
Tai mūsų veislyno istorija, mūsų pradžia.