lt  |  en  |  ru 
Straipsniai

Augintinio įsigyjimas, tai svarbus ir atsakingas žingsnis jūsų gyvenime. Prieš priimant į šeimą naują narį, patariame pasiskaityti naudingos informacijos. Svetainėje rasite per 80 straipsnių apie kačių elgsenos ypatumus, priežiūrą, auklėjimą, mitybą, bei tykančius pavojus, atrodytų, saugiuose namuose. 

 

 

Veislyno Žydroji fėja*LT nuotrauka

 

 

Ar žinote, kad katė yra tas gyvūnas, kuris rodo gerovę…

 

Pagal jų elgesį galima daug ką pasakyti, ir jūs turbūt neneigsite to fakto, kad būtent ji yra tas gerovės rodiklis.
Gyvenimu patenkintiems ir sėkmingiems žmonėms katė kelia išskirtinai pozityvias emocijas.

 

Įdomu, kad mes šypsomės, net kai išlepintas pūkuotas sutvėrimas trinasi į naujas kelnes iš prancūziško trikotažo arba sudrasko brangias pėdkelnes. Tačiau yra ir tokių žmonių, kuriems katinai ir katės visiškai ne draugai. Manote, kad tame nėra nieko keisto ir kiekvienas turi savo skonį? Iš tiesų viskas žymiai sudėtingiau.

 

Reikia visokių kačių


Jei jūs manote, kad katė – tai tik gyva pelių gaudyklė, tai smarkiai klystate. Šis magiškas gyvūnas turi unikalią bioenergetinę sistemą. Katė gali įeiti į rezonansą su žmogaus biolauku, atlikdama korekciją, maitinimą, o kartais ir atstatymą. Turbūt jūs ne kartą girdėjote apie jų sugebėjimą „gydyti“ galvos skausmus ar nuimti stresą.

Katė – tai aukštųjų technologijų daviklis, kurio pagalba galima nustatyti gerovės lygmenį. Jei viskas normoje, pūkuotas indikatorius ramus, o jei rodikliai krenta – ima nervintis.

 

Katė – puikus konfliktologas. Kačių savininkai ne kartą pastebėjo, kaip „šeimos terapeutas“ ramina skandalo metu įžeistą žmogų arba atstato nubausto vaiko dvasinę pusiausvyrą.

 

Katė – karmos diagnostikė


Kaip taisyklė, negatyvus požiūris į kates pastebimas pas alkoholikus, moteris su nesusiklosčiusiu asmeniniu gyvenimu, vaikus, patiriančius prievartą.

 

Jei žmogus nekenčia visų kačių be išimties, jo gyvenime viskas ne taip paprasta.
Reikia pasistengti prisotinti jį teigiamomis emocijomis, rasti prasmę ir išsikelti tikslus. Galbūt po to tokio žmogaus namuose atsiras pūkuotas augintinis su protingomis gražiomis akimis.

 

 

Šaltinis: www.pukuotukas.com