lt  |  en  |  ru 
Svarbi informacija pirkėjams! » Katytė ar katinėlis?

Katytė ar katinėlis?

 

Rusų mėlynoji - tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gracingos, elegantiškos ir meilios katės. Šios veislės atstovė pasižymi išskirtiniu charakteriu: yra švelni, santūri, prieraiši, taikaus būdo, lengvai prisitaiko prie buto sąlygų, mėgsta ramybę ir komfortą.

 

Veislyno Žydroji fėja*LT nuotrauka

 

Kaip bebūtų, prieš įsigydami keturkojį šeimos draugą, dažnai susiduriama su dilema. Kas geriau: katytė ar katinėlis?

 

Visų pirma, jeigu esate nedirbantis žmogus arba Jūsų namuose yra daugiau šeimos narių, dėl kačiuko lyties pasirinkimo neturėtų kilti daug klausimų. Šeimoje, kurioje gyvena daugiau moterų, reiktų rinktis patinėlį, o toje, kur gyvena daugiau vyriškos lyties atstovų, rinktis patelę. Kodėl?


Patinėliai labai prieraišūs, draugiški, o pakvietus, akimirksniu atbėga Jums pasimyluoti, tačiau sunkiai pakelia vienatvę. Katinėliams reikia žmogaus bendravimo arba kito katino/katės draugijos. Jei Jūs daug ir ilgai dirbate, ilgą paros dalį nebūnate namuose, gal vertėtų įsigyt du kačiukus?  Visą dieną namuose būnant vienam, mažyliui prailgsta laikas ir jis gali prikrėsti eibių. Patinėlio smalsumui nėra ribų! Jam svarbu žinoti, kas vyksta jo teritorijoje (jūsų namai - jo teritorija!). Kai namuose apsigyvens du mažyliai, jie žais, bendraus tarpusavyje, neniokodami jūsų interjero. Jūsų lovoje ar ant kelių katinas mieliau priguls šalia moters, net jeigu maistą duoda vyras.

 

Patelės iš prigimties yra labiau nepriklausomos, savarankiškos, žinančios savo vertę. Jos lengvai perneša vienatvę, gali dienų dienas žiūrėti pro langą, stebėti paukštelius, gaudyti vabaliukus. Katytės - tikros švaruolės,  gali valandų valandas prausti savo kailiuką. Įsigydami katytę, nesitikėkite, kad turėsite „minkštą ir švelnų pūkų kamuolėlį“, kurį galėsite glostyti kada užsigeidę. Myluoti ir glostyti teks tik tada, kai ji to panorės. Jūsų lovoje ar ant kelių katė mieliau priguls šalia vyro, net jei maistą duoda ir moteris. Ji siekia užkariauti šeimininko (vyro) dėmesį, gali jam net koketuoti.

 

Katinėlis myluosis ir daugiau laiko praleis su moterimis ir mergaitėmis, o katytė su vyrais ir berniukais.


Aprašyti kačių ir katinų charakteriai tėra tipiški pavyzdžiai. Iš tiesų, dažnai būna ir atvirkščiai.

 

Taigi, ką išsirinkti, spręskite patys. Atminkite, jog naminis gyvūnas - gyva būtybė, o ne žaisliukas,  jis turi savo charakterį ir „sielą“. Už Jūsų meilę ir rūpestį atsilygins dešimteriopai.

 

 

Veislyno Žydroji fėja*LT nuotrauka

 

© Šis straipsnis, patalpintas tinklapyje www.zydrojifeja.lt yra autorių nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis zydrojifejalt@gmail.com

 

Gerbkime vieni kitų darbą!